Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej jest okazją do spotkania tego środowiska w szerszym niż na co dzień gronie. Obchody tego najważniejszego święta dla pielęgniarek z naszego szpitala zorganizowano w dniu 16 maja 2012 r. wspólnie z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym oraz Dowództwem Marynarki Wojennej w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej z Przychodnią.

Wśród licznie zgromadzonych gości najważniejsze były pielęgniarki uhonorowane „ Złotym Czepkiem” oraz Dyplomami Uznania za wzorową pracę w Ochronie Zdrowia.

Z ogromną przyjemnością Z-ca Dyrektora mgr Magdalena Kremer – Kreft wraz z Przewodniczącą Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych mgr Anną Wonaszek wręczały wyróżnienia gratulując koleżankom z naszego szpitala.

Złoty Czepek – Ewa Pobłocka

Dyplomy uznania:

1. Beata Sąsiadek

2. Natalia Skarbek

3. Grażyna Giersz

4. Małgorzata Górska

5. Dorota Mućk

6. Monika Szymańska

7. Beata Zawadzka

8. Ewa Przyniczka

9. Monika Mrozińska

10. Katarzyna Treder

11. Beata Krygier

12. Teresa Jaguś

13. Filomena Wicińska

14. Katarzyna Golba

15. Renata Woźniak

16. Wiesława Adamczyk

17. Renata Petryńska

Wszystkim Pielęgniarkom i Położnym zatrudnionym w Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Gdańsku składam serdeczne podziękowania za serce i wysiłek wkładany w wykonywanie codziennych obowiązków, laureatkom serdecznie gratuluję wyróżnień.

Jolanta Madej

21. Maj 2012