Wręczenie certyfikatu ISO 9001:2008

Wręczenie certyfikatu ISO 9001:2008

05 grudnia 2012 roku w Szpitalu Dziecięcym Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o. odbyło się oficjalne wręczenie Certyfikatu ISO 9001:2008. W uroczystości wzięli udział zaproszeni Goście, Pracownicy, Dyrekcja Szpitala oraz Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością. Dokument wręczył przedstawiciel jednostki certyfikującej Artur Szwoch - Prezes Zarządu PIHZ Certyfikacja.

Pierwszy certyfikat dla naszego Szpitala odebrał Dyrektor Przedsiębiorstw Spółki – Tadeusz Podczarski, w podziękowaniu wyrażając słowa uznania oraz gratulacje dla kierownictwa i pracowników Szpitala Dziecięcego Polanki w Gdańsku, za zaangażowanie i trud we wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością.

Uroczystość wręczenia certyfikatu swoim występem artystycznym uświetnił Zespół taneczny „SKARBË” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pomieczyńskiej Hucie. Szczególne podziękowania za zaangażowanie w zorganizowaniu dobroczynnego występu zostały skierowane dla Zespołu tanecznego „SKARBË”, Dyrektor Szkoły w Pomieczyńskiej Hucie – Pani Ewy Kasprzak, choreografa Zespołu – Pani Małgorzaty Jankowskiej oraz nauczyciela muzyki - instruktora Zespołu - Pana Józefa Stachnik.

Przyznanie certyfikatu ISO dla Szpitala, poprzedzone audytem niezależnej jednostki certyfikującej, świadczy o wdrożeniu rozwiązań zgodnych z polityką jakości Szpitala, której głównym złożeniem jest „Zdrowie Dziecka – Radość Rodziców – Nasz Cel”.

Certyfikat obowiązuje do 29 października 2015 roku.

Zdjęcia z dnia 05 grudnia 2012 r. - Uroczyste wręczenie certyfikatu ISO 9001:2008:

07. Grudzień 2012
M.B.