Gratulacje z okazji uzyskania tytułu specjalisty

Gratulacje z okazji uzyskania tytułu specjalisty

Z przyjemnością informujemy, iż grono lekarzy naszego Szpitala zostało poszerzone o:

- specjalistę w dziedzinie neonatologii - dr n. med. Magdalena Neuman-Łaniec

- specjalistę w dziedzinie alergologii - lek. med. Justyna Dolny

- specjalistę w dziedzinie pediatrii - lek. med. Anita Migowska

Na wyróżnienie zasługuje także pielęgniarka Agnieszka Grządziela, która uzyskała specjalizację w dziedzinie neonatologii.

Wieloletnie kształcenie zawodowe zasługuje na wdzięczność i szacunek Współpracowników. Życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym jak i zawodowym oraz satysfakcji z realizacji wszystkich przyjętych ambicji.

Serdeczne wyrazy podziękowania za zaangażowanie w kształceniu specjalizacyjnym.

Tadeusz Podczarski

Dyrektor Przedsiębiorstw Spółki

Szpitala Dziecięcego Polanki

im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o.

20. Styczeń 2014
M.J.