Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

Dzień 12 maja w kalendarzu służby zdrowia to szczególny dzień - Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej.

Szczególnie doceniamy trud codziennej pracy, oddanie i cierpliwość. Profesjonalna opieka pielęgniarska zapewnia naszym Pacjentom i ich Rodzicom poczucie  bezpieczeństwa i bezcenne wsparcie. Praca grupy zawodowej pielęgniarek i położnych darzona jest powszechnym szacunkiem i uznaniem. Wysokie oceny wystawiane naszej placówce z tytułu jakości świadczonych usług medycznych są przede wszystkim wynikiem zaangażowania oraz odpowiedzialności pielęgniarek i położnych.

Wszystkim Pielęgniarkom i Położnym zatrudnionym w Szpitalu Dziecięcym Polanki serdecznie DZIĘKUJEMY...

Życzymy dużo zdrowia, zadowolenia z pracy, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Szpitala Dziecięcego Polanki

w Gdańsku