Gratulacje z okazji uzyskania tytułu specjalisty

Gratulacje z okazji uzyskania tytułu specjalisty

Z przyjemnością informujemy, iż grono lekarzy naszego Szpitala zostało poszerzone o:

- specjalistę w dziedzinie pediatrii - lek. med. Katarzyna Kasprzak

- specjalistę w dziedzinie alergologii - lek. med. Anna Ślęk

Wyrazy uznania za poniesiony trud i zaangażowanie w drodze do osiągnięcia tak ważnego celu zawodowego.

Życzymy sukcesów oraz satysfakcji z realizacji wszystkich przyjętych zobowiązań. Mamy nadzieję, iż zdobyta wiedza i doświadczenie będzie przekazywane współpracownikom. Wierzymy, że dzięki wykonywaniu zawodu lekarza w wybranej przez siebie specjalności, pomyślnie zostaną zrealizowane wszystkie plany i ambicje.

Serdeczne wyrazy podziękowania za zaangażowanie w kształceniu specjalizacyjnym.

Szpitala Dziecięcego Polanki

im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o.

20. Maj 2014
M.J.