UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

Rozmiar tekstu:

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad:

• W oddziale wraz z pacjentem może przebywać tylko jeden zdrowy opiekun.
    Opiekunowie nie powinni bez istotnej potrzeby opuszczać sal chorych i oddziału.
    Obowiązuje systematyczna higiena rąk, noszenie maseczek, zachowanie bezpiecznego dystansu.
  • Bezwzględnie ogranicza się odwiedziny, poza wyjątkowymi sytuacjami uzgodnionymi z kierownikiem oddziału lub lekarzem dyżurnym.
  • Zamówienie posiłków możliwe jest u dyżurnej pielęgniarki (śniadanie 7 zł, obiad 15 zł, kolacja 7 zł)

DOSTARCZANIE PACZEK Z RZECZAMI OSOBISTYMI

• Dostarczenie paczek z rzeczami osobistymi możliwe jest wyłącznie wejściem od strony Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej (od strony ul. Polanki)
  • DRZWI WEJŚCIOWE (NOCH) BĘDĄ OTWARTE WYŁĄCZNIE W GODZINACH: 8.00 – 9.00 oraz 17.00 – 18.00
  • Po wejściu do budynku należy:
    • kierować się pod oddział na którym przebywa pacjent,
    • wezwać personel oddziału za pomocą dzwonka znajdującego się przy drzwiach wejściowych oddziału,
    • poczekać na przybycie pracownika oddziału.
    • PODCZAS PRZEKAZYWANIA PACZEK ZAKAZUJE SIĘ WCHODZENIA NA ODDZIAŁ!!!
  • Rzeczy przyniesione przez rodzinę muszą znajdować się w opakowaniu nadającym się do dezynfekcji oraz muszą być opisane: Imię i nazwisko pacjenta / Nazwa oddziału

Informujemy, że nasz szpital w ograniczonym wymiarze przywrócił:

• HOSPITALIZACJE PLANOWE ( Oddział Alergologii, Immunologii i Chorób Płuc oraz Oddział Pediatryczny)
  • PRZYJĘCIA W PRZYSZPITALNEJ PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ (wyłącznie wizyty pierwszorazowe)
  • PRZYJĘCIA W PORADNI REHABILITACYJNEJ

Wszystkie wizyty odbywają się za zgodą pacjentów.
Podczas wizyty we wszystkich poradniach Przychodni Specjalistycznej należy stosować środki ochrony indywidualnej oraz stosować się do zaleceń personelu medycznego.
Stosowanie maski ochronnej przysłaniającej usta i nos jest obowiązkowe !! (z obowiązku zwolnione są dzieci do 4 r.ż.)
Należy zachować bezpieczną odległość pomiędzy pacjentami (1,5 m).
Czasowe utrudnienia zostały wprowadzone w celu minimalizacji transmisji infekcji wirusa COVID-19.
Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Dodane:
08. Maj 2020