UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad:

* Od dnia 5 stycznia 2023 r. do odwołania w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną ze wzrostem liczby zachorowań na wirusowe infekcje górnych dróg oddechowych (RSV, Grypa, SARS Cov-2) Szpital wprowadza czasowe ograniczenie odwiedzin. >>>KOMUNIKAT<<<

* Podczas hospitalizacji przy pacjencie może przebywać jeden zdrowy opiekun.

W przypadku konieczności zmiany opiekuna przebywającego na oddziale z dzieckiem, wyłącznie 1x w trakcie pobytu istnieje możliwość wymiany opiekunów. Osoba zmieniająca nie może wykazywać cech infekcji.

Wymiana opiekunów następuje po uprzednim uzgodnieniu z personelem medycznym oddziału.

* Obowiązuje systematyczna higiena rąk, noszenie maseczek, zachowanie bezpiecznego dystansu.

PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA

Wszystkie wizyty odbywają się za zgodą pacjentów.
Podczas wizyty we wszystkich poradniach Przychodni Specjalistycznej należy stosować środki ochrony indywidualnej oraz stosować się do zaleceń personelu medycznego.
Stosowanie maski ochronnej przysłaniającej usta i nos jest obowiązkowe !! (z obowiązku zwolnione są dzieci do 5 r.ż.)
Należy zachować bezpieczną odległość pomiędzy pacjentami.

08. Maj 2020