Katarzyna Wawrzyniak honorowo wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta Gdańska dla pracowników gdańskiej ochrony zdrowia

25 października Aleksandra Dulkiewicz w ramach XIII edycji Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska dla pracowników gdańskiej ochrony zdrowia uhonorowała siedem osób, w tym naszą pielęgniarkę mgr Katarzynę Wawrzyniak.

Wyróżnienia honorowe przyznawane są za wybitne osiągnięcia i szczególny charakter pracy na rzecz pacjenta

W paru zdaniach o naszej Kasi:

•  staż pracy: 32 lata !!

.
  • posiada wyjątkowe, empatyczne podejście do pacjenta oraz rodzica. Kasia niejednokrotnie jest nazywana przez rodziców chodzącym po ziemi aniołem wraz z całym Zespołem OAiIT.

• pracując na rzecz cierpiących dzieci bardzo wspiera ich rodziny poprzez przygotowanie ich do specjalistycznej opieki w domu.

• Kasia stale podnosi kwalifikacje zawodowe oraz dzieli się uzyskaną wiedzą ze studentami, będąc nauczycielem akademickim.

• na co dzień bardzo zapracowana osoba, ale ZAWSZE znajdzie czas dla Kolegów i Koleżanek, gdy ktoś potrzebuje jej wsparcia, jej pomocy.

Kasiu, dziękujemy Ci, że jesteś i z wielką dumą gratulujemy z całego serca !!

26. Październik 2021
M.J.